Odpoledne s maminkou
Ve dnech 12., 13., a 14. Května 2026 proběhlo ve všech třídách mateřské školy „Odpoledne s maminkou“. Děti si pro své maminky připravily pestrý program, který se v jednotlivých třídách lišil – někde se zpívalo a tančilo, jinde tvořilo a stavělo a nechyběli ani zábavné hry, při kterých maminky poznávaly své děti.
Společným cílem všech setkání bylo strávit příjemné odpoledne s maminkou a poděkovat za její péči, lásku a každodenní podporu.
Děkujeme za účast a milé setkání.
Za MŠ Adriana Ličková













