Minifotbal

V Bartošovicích se ve čtvrtek 2. května uskutečnilo okrskové kolo minifotbalu (6 + 1) pro chlapce druhého stupně. Po loňském prvním místě jsme měli i letos vysoké ambice.
Hned náš první zápas, proti soupeři ze ZŠ Příbor Jičínská naznačoval, že by mohlo jít o předčasné finále. Zápas to byl velmi pěkný a skóre se několikrát překlápělo na obě strany. Několik minut před koncem jsme vedli 3:2. Bohužel jsme nezvládli závěrečné minuty utkání a prohráli 3:4. V dalším zápase jsme deklasovali soupeře ze ZŠ Šenov u Nového Jičína 8:0. Následoval klíčový zápas se soupeřem ze ZŠ Bartošovic. V úvodu utkání jsme měli možnost dvou pokutových kopů. Využít se nám podařil pouze jeden. Nakonec jsme v utkání zvítězili 3:1. I přes vítězství jsme však věděli, že nejlépe můžeme obsadit v turnaji druhé místo. Poslední zápas se ZŠ Studénka Butovická jsme tak odehráli částečně v odevzdaném duchu. Po neproměňování vyložených šancí skončil zápas remízou 0:0. Takže opravdu první zápas celého turnaje bylo finále. Odvážíme si domů pěkné druhé místo, se kterým však hoši nejsou úplně spokojeni.