Street hockey

Ve čtvrtek 20. února hoši 5. – 7. ročníku poměřili své síly ve variantě florbalu. O postup do Velkého finále v Ostravě nastoupili v Novém Jičíně proti hráčům ZŠ Jubilejní. Hrálo se systémem dvou zápasů a při shodě bodů rozhodovalo prodloužení či případné nájezdy.
V prvním zápase naši hoši zaspali úvod utkání a soupeř se dostal rychle do vedení. Bylo to i z důvodu nezvládnutí obranné fáze a neproměňování jasných šancí. Naštěstí jsme dokázali skóre srovnat a v samém závěru jsme dokonali obrat v náš prospěch. V prvním utkání jsme tak zvítězili 4:3.
Druhý zápas jsme však nezvládli a prohráli vysokým rozdílem 1:7. Nastalo tedy prodloužení, kde se hrálo na zlatý gól. Během prvních 30 vteřin prodloužení soupeř dokázal třikrát vystřelit na naši branku a do třetice se mu podařilo překonat našeho brankáře. Zaslouženě tak postoupil do Velkého finále. My musíme do příštích turnajů zlepšit především obrannou fázi hry. Tam jsme nedokázali pokrývat soupeře a darovali jsme mu tím několik branek.